دانشگاه آلتینباش

گالری تصاویر

رشته های این دانشگاه

وبسایت دانشگاه

آدرس دانشگاه

Mahmutbey, Dilmenler Cd. No:26, 34217 Bağcılar/İstanbul, ترکیه

به اشتراک گذاری

دانشگاه آلتینباش در ترکیه، به منظور تبدیل شدن به یکی از موسسات آموزشی جامع و معتبر در این کشور، از سال تحصیلی ۱۳۹۶-۱۳۹۷، با ۹ مدرسه کارشناسی، ۳ مدرسه کارشناسی ارشد و ۲ هنرستان فنی حرفه‌ای به عنوان محیطی برای پذیرش دانشجویان فعالیت می‌کند. دانشگاه آلتینباش با استفاده از کارکنانی استثنایی و ارزش‌های نهادی رویایی خود، به هدف ایجاد و انتقال دانش برای ارتقای ارزش‌های جامعه متعهد است. دانشجویان می‌توانند زبان تحصیل خود را به انگلیسی یا ترکیه انتخاب نمایند. این انتخاب می‌تواند در هر برنامه درسی متفاوت باشد و بسته به تمایل دانشجویان، متغیر باشد.

چشم انداز

دانشگاه آلتینباش برای آماده کردن نسل جوان با بهبود مهارت های شخصی خود، به ویژه اعتماد به نفس، در توسعه جامعه مشارکت می کند. همچنین، این دانشگاه از تعاملات اجتماعی، علمی و فرهنگی حمایت می کند و به دانشجویانی که در پرداخت شهریه مشکل مالی دارند، حمایت مالی می کند. به کارکنان دانشگاه نیز اجازه داده می شود که در مورد تمام موضوعات مرتبط با کلاس درس صحبت کنند و به آزادی بیان آنها احترام گذاشته شود.

چرا دانشگاه آلتینباش؟

دانشگاه آلتینباش به دلیل مراکز تحقیقاتی و برنامه‌های پزشکی خوب توسط متخصصان، از جمله 100 دانشگاه برتر ترکیه است و در میان متقاضیان رشته‌های پزشکی محبوبیت دارد. این دانشگاه فرصت‌های کارآموزی زیادی را برای دانشجویان شاخه‌های مختلف پزشکی فراهم می‌کند تا در تشخیص موارد مختلف حرفه‌ای شوند و به پزشکان کمک کنند.

دانشگاه آلتینباش همیشه برنامه‌های دانشگاهی خود را بهبود می‌بخشد و شایستگی‌های کارکنان دانشگاهی را برای ارائه استانداردهای بالای آموزش با آخرین رویکردها توسعه می‌دهد. همچنین، دارای آزمایشگاه‌های مجهز پزشکی و مهندسی با آخرین تکنولوژی‌ها می‌باشد.

این دانشگاه همچنین به یافتن راه حل برای چالش‌های جامعه کمک می‌کند.

اسکان دانشجویان

در اسکان دانشجویان، دانشگاه آلتینباش خدمات متنوعی ارائه می‌دهد:

برای راحتی و آسایش دانشجویان، سرویس لباسشویی با قیمت‌های تخفیفی در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

نظافت اتاق‌ها بر اساس برنامه تعیین شده رایگان انجام می‌شود.

اتاق‌های اسکان، به صورت انفرادی یا گروهی برای مطالعه فراهم می‌شوند.

 

هزینه های برنامه ریزی شده برای دانش آموزان دختر هزینه های یک سال برای دانش آموزان نوع اتاق
7700 $ 5850 $ اتاق یک نفره
5700 $ 4500 $ اتاق دو نفره
4350 $ 3600 $  اتاق سه نفره

فعالیت های دانشجویی

دانشگاه آلتینباش با توجه به اهمیت فعالیت‌های دانشجویی، در زمینه‌های متنوع از جمله ورزش، موسیقی، هنر و کارآفرینی، به ترکیب زندگی آکادمیک و زندگی اجتماعی دانشجویان می‌پردازد. با حمایت از این فعالیت‌ها، دانشگاه آلتینباش سعی در بهبود جوانان از نظر فرهنگی و اجتماعی دارد.

رشته های در حال تدریس

آیا میخواهید در کشور ترکیه تحصیل کنید؟

با ما تماس بگیرید

عضویت در خبرنامه

ازجدیدترین پوزیشن های تحصیلی خبردار شوید

دانشگاه های دیگر