دانشگاه ایشیک

دانشگاه ایشیک

گالری تصاویر

رشته های این دانشگاه

وبسایت دانشگاه

آدرس دانشگاه

Meşrutiyet Mahallesi, Işık Üniversitesi, 34980 Şile/İstanbul

به اشتراک گذاری

دانشگاه ایشیک در ترکیه یکی از برترین مؤسسات آموزشی است. این دانشگاه برای یادگیری آکادمیک و عملی تلاش می‌کند و با تمرکز بر تحقیقات علمی، تمام دانشجویان خود را با یک آموزش بی‌نظیر فارغ التحصیل می‌کند. این موسسه در سال ۱۳۷۵ توسط بنیاد مدارس فیضیه در استانبول تأسیس شد و با طراحی‌های مدرن، کتابخانه‌ها، کلاس درس، مراکز ورزشی و گالری‌های مجهز، مجموعه شگفت‌انگیزی ایجاد کرد. این دانشگاه دارای دو پردیس است، یکی از آنها در نزدیکی سواحل زیبای شیله واقع شده است که از موقعیتی عالی بهره می‌برد و فعالیت‌های مختلفی از جمله ورزش‌های آبی برای دانشجویان را برگزار می‌کند. پردیس دیگر در مسلک است و کلاس درس، رویدادها و کنفرانس‌های فرهنگی در آنجا برگزار می‌شوند. این دانشگاه شامل پنج دانشکده با ۳۵ برنامه کارشناسی، دو دانشکده مقطع کارشناسی ارشد، دو هنرستان فنی-حرفه‌ای و یک مدرسه زبان‌های خارجی است. این برنامه‌های آموزشی، شامل رشته‌های متنوعی مانند علوم پایه، علوم انسانی، مهندسی، پزشکی، هنر و طراحی و زبان‌های خارجی است.

تحقیق علمی

دانشگاه  ایشیک به عنوان یکی از برترین دانشگاه های تحقیقاتی در ترکیه، به انجام تحقیقات علمی بسیار مهم می پردازد. این دانشگاه با توجه به رویکرد پژوهشی خود، سعی در ترویج فعالیت های علمی مختلف برای جذب بیشتر دانشجویان به عنوان رویکرد اصلی یادگیری دارد. برای این منظور، دانشگاه از انتشار اکتشافات، تحقیقات فنی و آزمایش ها در مجلات و همچنین ارائه آنها در کنفرانس های علمی برای برآوردن خواسته های جامعه و در سراسر جهان حمایت می کند.

همچنین، این دانشگاه در زمینه های مختلفی از جمله تحقیقات پایه، پژوهش های بالینی و تحقیقات فناوری به دنبال ایجاد توانمندی های علمی مؤثر و بهبود کیفیت زندگی جامعه است. با بهره گیری از اساتید با تجربه و متخصصان مجرب در این حوزه ها، دانشگاه  ایشیک به عنوان یکی از برترین مراکز تحقیقاتی در کشور مشهور است. به طور کلی، دانشگاه  ایشیک با رویکرد پژوهشی و علمی خود، می تواند به ارتقای سطح علم و فناوری در کشور و جهان کمک کند.

فعالیت های دانشجویی

دانشگاه  ایشیک، فراتر از ارائه خدمات آموزشی، فرصت های مختلفی برای سرگرمی و تفریح برای دانشجویان خود فراهم می کند. به علاوه، با ایجاد مراکز ورزشی متعدد، دانشجویان را تشویق می کند تا به ورزش های آبی، کوهنوردی و سایر فعالیت های فیزیکی بپردازند. برای فعالیت های فرهنگی نیز، دانشگاه رویدادهای متنوعی از جمله کنسرت، جشنواره و سایر فعالیت های برگزار می کند. علاوه بر این، دانشگاه به ارائه خدمات مختلفی مانند خوابگاه ها، خدمات پزشکی و سایر امکانات اجتماعی تمرکز دارد تا دانشجویان را برای زندگی خود در دانشگاه و بیرون از آن حمایت کند. از این رو، دانشگاه  ایشیک یک محیط زیبا و پویا برای زندگی آکادمیک و غیر آکادمیک دانشجویان خود فراهم می کند.

چرا دانشگاه ایشیک؟

دانشگاه  ایشیک به دلایل بسیاری، به عنوان یکی از برترین دانشگاه های ترکیه شناخته شده است. این موسسه آموزشی تلاش می کند تا با اعتماد به استانداردهای آموزشی بین المللی، به روزرسانی های مستمر در موضوعات، مواد چاپی و الکترونیکی، تجهیزات آزمایشگاهی و سیستم کتابخانه، در کنار تمرکز بر تحقیقات علمی و یادگیری آکادمیک و عملی، به دانشجویان آموزش با کیفیتی ارائه دهد.زبان انگلیسی زبان رسمی تدریس در دانشگاه  ایشیک است، بنابراین دانشجویان می توانند با آموزش به روز و کارآمدی در زبان انگلیسی، آمادگی کافی برای موفقیت در سطوح بالاتر تحصیلی را کسب کنند. همچنین، کتابخانه عظیم این دانشگاه، شامل کتاب های جدید، تحقیقات به روز، منابع الکترونیکی و چاپی، و حتی روزنامه های داخلی و بین المللی، منبع عالی برای دانشجویان است تا به مطالعات خود بپردازند. در نتیجه، دانشگاه  ایشیک یک محیط آموزشی کامل و فراهم برای دانشجویان است که به آنها امکان پیشرفت در تحصیلات و موفقیت در زندگی حرفه ای را می دهد.

محل اقامت

انواع اتاق در پردیس هزینه سالانه (9 ماه)
نوع 1. خوابگاه نارنجی / اتاق 2 نفره – سوئیت شخصی 11.500 TL (Turkish Lira)
نوع 2. خوابگاه قرمز / اتاق 2 نفره – سوئیت شخصی 9.350 TL (Turkish Lira)
نوع 3. خوابگاه قرمز / اتاق 3 نفره – سوئیت شخصی 8.300 TL (Turkish Lira)
نوع 3. خوابگاه آبی / اتاق 2 نفره – سوئیت شخصی 9.300 TL (Turkish Lira)
نوع 4. خوابگاه آبی / اتاق 3 نفره – سوئیت شخصی 5.800 TL (Turkish Lira )
رشته های در حال تدریس

آیا میخواهید در کشور ترکیه تحصیل کنید؟

با ما تماس بگیرید

عضویت در خبرنامه

ازجدیدترین پوزیشن های تحصیلی خبردار شوید

دانشگاه های دیگر